Hizmetlerimiz

/Hizmetlerimiz
PROJELENDİRME

Tecrübesini kanıtlamış ekibimizle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde en son teknolojik ürünler seçilerek projelendirme hizmeti vermekteyiz.

DEZENFEKSİYON

Ultraviole, Ozonlama, Klorlama yöntemiyle suda bulunan her türlü patojen, bakteri, virüs, mantar vb. mikroplar sudan uzaklaştırılarak zararsız hale getirilmektedir.

SATIŞ

Geniş depo alanlarına sahip partnerleri olan firmamız, ana ürün ve yedek ürün tedariğini en kısa sürede sağlanmaktadır. Satışını yaptığımız ürünler firmamız tarafından garantilidir.

BAKIM TAKİBİ

Kullanmakta olduğumuz bilgisayar destekli müşteri bakım takip programı sayesinde bakım takipleri otomatik olarak sistem tarafından yapılmaktadır. Böylece bakımlar gecikmez.

TEKNİK SERVİS

Ekibimizle ve geniş bayi ağımızla her noktasına teknik servis hizmetini en kısa sürede vermekteyiz. Servis ve yedek parça konularında ithal ekipmanlar ve yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.

EĞİTİM

Bayilerimizin daha iyi ve efektif yönetimle ticaretlerini geliştiren ve bayi motivasyonlarını büyük ölçüde etkileyen; işletmecilik ve kişisel gelişim  eğitimlerini uzman kadromuzla vermekteyiz.

DANIŞMANLIK

Müşterilerimiz istekleri doğrultusunda yapılmış veya yapılacak olan tesisler için; Teknik Şartname oluşturma veya firmanız için gerekli projenin belirlenmesi için danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

SU YUMUŞATMA

Suda erimemiş halde bulunan calsiyum ve magnezyum iyonları kirece neden olmaktadır. Yumuşatma sistemleri sudaki bu iyonların reçine yardımıyla giderilmesi sağlanır.